IV Niedziela Wielkiego Postu (10 marca 2013)

1. Dzisiaj: niedziela zwana „niedzielą radości”; po Mszy św. o godz. 1130 – Droga Krzyżowa; o 1500 Gorzkie Żale i Msza św.; Bóg zapłać składającym ofiarę na pokrycie kosztów ubezpieczenia wszystkich obiektów parafialnych (5020 zł).
    • we wtorek:
      • po południu na Watykanie rozpocznie się konklawe; błagajmy Ducha Świętego, o światło potrzebne księżom kardynałom w dokonaniu wybory kolejnego Następcy św. Piotra.
      •   W Świetlicy na Zamieściu zostanie wyświetlony film opowiadający o dramacie młodej kobiety, która w 19-tym roku życia dowiaduje się, że została przy życiu po nieudanej aborcji (seanse: 1700 – dla dorosłych, 1930 dla młodzieży oraz w niedzielę w PCK-u o godz. 1630 – wstęp wolny);
    • w piątek o godz. 1515 i 1700 – Droga Krzyżowa i Msza św. w intencji Księży marcowych Solenizantów;
    • sobota: o godz. 1900 w PCK – konferencja Kursu Przedmałżeńskiego;
  1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od 24.03. – 27.03.br.
  2. W ramach kościelnej akcji Caritas (pomoc będącym w większej potrzebie) – w zakrystii można pobierać baranki wielkanocne i paschaliki w ceni 5 zł.
  3. Proszono, aby ogłosić: w niedzielę o g. 1000 będzie zebranie wiejskie wsi Tymbark.