Niedziela Palmowa Męki Pańskiej (24 marca 2013)

 1. Dzisiaj:
 •  w imię Boże rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne; porządek podaje Ks.. Rekolekcjonista; Jego posługę polecamy w modlitwie Bożej Opatrzności; (Porządek rekolekcji)
 • wszystkim, którzy swoja modlitwą i ofiarą wspierają Seminarium Duchowne – składamy serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać!
 1. W tygodniu:
 • wtorek od godz. 830 do 1800 – spowiedź św. rekolekcyjna; o godz. 1900 – Misterium Męki Pańskiej („Golgota dziejów”) przygotowane przez młodzież naszej Parafii – zapraszamy!
 • na zakończenie Rekolekcji – w środę o godz. 1700 - zgromadzimy się na Placu k/stacji kolejowej, by stamtąd rozpocząć Drogę Krzyżową ulicami Tymbarku w kierunku kościoła parafialnego – gorąco i serdecznie wszystkich zapraszamy!; godz. 1800 – Msza św.; w środę na zakończenie rekolekcji – składka rekolekcyjna; o godz. 800 – Msza św. za śp. Marię Kapturkiewicz;
 • w czasie rekolekcji (poniedziałek, wtorek i środa) nie będzie Mszy św. o godz. 700;
 1. Porządek Wielkiego Tygodnia został umieszczony w gablocie ogłoszeń. Początek nabożeństw: Wielki Czwartek – 1800; W. Piątek – 1600 (obowiązuje zachowanie abstynencji i postu ścisłego); w Wielką Sobotę -1900 – Wigilia Paschalna (obrzędy i Msza św.); Procesja Rezurekcyjna: będzie w niedzielę o godz. 600; Wielka Sobota – na prośbę mieszkańców Zamieścia - o godz. 900 będzie poświęcenie pokarmów w tamtejszej Świetlicy – zamiast u PP. Sędzików, którym serdecznie dziękujemy za wieloletnie udostępnianie miejsca;
 2. Wielki Czwartek i Wielki Piątek na godz. 2100zapraszamy młodzież na Adorację. W Wielki Piątek: o godz. 2000 – adoracja Stowarzyszenia Rodzin Katolickich; o godz. 2300 będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich wiernych na zakończenie Adoracji przy Grobie Pańskim – zapraszamy!
 3. W zakrystii są jeszcze do pobrania Baranki wielkanocne. Dochód przeznaczony jest na cele Caritas. W każdym chrześcijańskim domu winien znaleźć się ten baranek – symbol naszej miłości do będących w większej potrzebie.
 4. Wszystkim darczyńcom, którzy dzięki przychylności sklepów Centrum, Hurtowni TM Galicja, woluntariuszom (z ks. Stanisławem), składającym i zbierającym dary świąteczne dla potrzebujących w Parafii oraz Caritas Parafialnej – wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać! Powiadomionych prosimy o odbiór paczek w W. Środę w godzinach przedpołudniowych.
 5. Proszono aby ogłosić: w SP Tymbark trwają zapisy dzieci (do 19.04.br.) do przedszkola.

 

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna