Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (31 marca 2013)

„Alleluja! Chrystus prawdziwie zmartwychwstał!”. –

Dzisiaj – chcemy Wam wszystkim – drodzy Parafianie i Goście -  złożyć świąteczne życzenia. Niech Zmartwychwstały Jezus napełnia nasze serca miłością i pokojem. Niech przemieni każdy smutek w radość, każdy płacz i zmartwienie w szczęście i nadzieję.

Niech radosna nowina Poranka Wielkanocnego rozbrzmiewa w naszych sercach i dodaje nam sił, abyśmy byli w naszych rodzinach, środowiskach pracy i nauki – świadkami Zmartwychwstania Pana.

Błogosławionych Świąt!

 

  1. Dzisiaj po południu o godz. 1600 – Msza św. i Nieszpory;
  2. Jutro Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy:
    •  porządek Mszy św. jak w niedzielę;
    • składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II i KUL;
    • w naszej Parafii kończy swoją praktykę duszpastersko-katechetyczną – Diakon Grzegorz Sroka. Serdecznie dziękujemy Mu za aktywne włączenie się w pracę i życie naszej Wspólnoty Parafialnej. Życząc Mu Błogosławieństwa Bożego, jednocześnie otaczamy modlitwą Jego Osobę i Jego bezpośrednie przygotowanie do święceń kapłańskich. Bóg zapłać i Szczęść Boże!

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna