Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy (1 kwietnia 2013)

1.    Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególnie dziękujemy: Służbie liturgicznej Ołtarza z ks. Stanisławem i Grzegorzem, DSM-wi z S. Krystyną, Strażakom, Chórowi, Panom wykonującym Pasję, Orkiestrze, budującym „Ciemnicę” i Grób Pański (młodzieży z ks. Bogdanem), pp. Pachowiczom za kwiaty i krzewy, S. Adrianie a także tym, którzy ofiarowali i przygotowali dary dla potrzebujących (sieci sklepów Centrum, Piekarni, Państwu Ściankom, woluntariuszom z ks. Stanislawem, Paniom z Caritas). Bóg zapłać!

1. Tym, którzy dzisiaj swoją modlitwą i ofiarami wspierają katolickie Uczelnie (Uniwersytet JPII W Krakowie i KUL) – Rektorzy wyrażają wdzięczność: Bóg zapłać.
  2. W tygodniu: Dni w Oktawie Wielkanocy:
    • Od jutra Msze św. wieczorne w dni powszednie będą o godz. 1800;
    • w czwartek o godz. 1800 – spotkanie duszpastersko-katechetyczne kandydatów do S. Bierzmowania i ich rodziców;
    • I piątek i I sobota – jak zwyczajnie;
  1. W najbliższą niedzielę:
    • Niedziela Miłosierdzia Bożego - Diecezjalny Dzień Caritas;
      o godz. 1100 suma odpustowa w Podłopieniu;