VI Niedziela Wielkanocy (5 maja 2013)

 1. Dzisiaj:
  • o godz. 1600 – Nabożeństwo majowe i Msza św.;
  • przypada 26 rocznica śmierci śp. ks. prał. Teofila Świątka, byłego proboszcza w Tymbarku; modlimy się z jego duszę: Dobry Jezu ..
 1. W tygodniu:
  • codziennie o godz. 1800 – Nabożeństw Majowe;
  • jutro Świętych Apostołów Filipa i Jakuba;
  • poniedziałek, wtorek i środa - dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe); o godz. 17 Msza Św. na Górach
  • wtorek – godz.1300 Msza św. w intencji małżeństw, które przeżywają 50 lat sakramentalnego związku małżeńskiego; Złotym Jubilatom gratulujemy i życzymy błogosławieństwa Bożego w drodze do kolejnych jubileuszy: Szczęść Boże!
  • środa – Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski; wszystkim Solenizantom z ks. Stanisławem życzymy dużo błogosławieństwa Bożego i sił fizycznych; o godz. 1800 będzie Msza św. w intencji ks. Stanisława z okazji Jego imienin;
  • w czwartek o godz. 1800 na nabożeństwie majowym będziemy gościli grupę kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie;
   • po nabożeństwie spotkanie przy ognisku – zapraszamy, szczególnie młodzież;
  • w piątek – rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego;
  • w sobotę: o godz. 830 – nabożeństwo pokutne i spowiedź św. dzieci, rodziców i rodzeństwa przed I Komunią Św.; próba dla dzieci przed I Komunią św.: poniedziałek i środa po Mszy św. o godz. 1800; w sobotę o godz. 1200 – zapraszamy młodzież do wędrowania na Paproć. Tam będzie Msza św. i nabożeństwo majowe oraz wspólna zabawa. Serdecznie zapraszamy!
 1. W niedzielę:
  • przeniesiona z czwartku – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego;
  • o godz. 930 rozpocznie się nabożeństwo I Komunii św. dzieci klas drugich. 

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna