XIII Niedziela Zwykła (30 czerwca 2013)

 1. Dzisiaj: Komunikat o świętowaniu niedzieli:
  • o godz. 1600 – nab. czerwcowe i Msza św.;
  • składającym ofiarę na pokrycie kosztów związanych z remontem i konserwacją kaplicy przedpogrzebowej; szczególnie pp. Rodzinom z Pasterników oraz innym, którzy przekazali ofiarę w kopertach: Bóg zapłać!
 1. W tygodniu:
  • wtorek (02.07.br) o godz. 530 z parkingu parafialnego wyruszy autokarowa Pielgrzymka Nauczycieli na Jasna Górę; są jeszcze wolne miejsca także dla innych chętnych nie nauczycieli; rozpoczyna się Odpust w Tuchowie;
  • w środę – św. Tomasza Apostola; o g. 1800 – Nowenna do MB Nieust. Pomocy;
  • I czwartek – o godz. 1800- modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
  • I piątek – o godz. 700 i 1800 – wotywy ku czci Najść. Serca Jezusowego;
  • I sobota – o godz. 700 i 1930 ( z nabożeństwem i procesją fatimską); zapraszamy z lampionami;
 1. Przyszła niedziela – Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego;
  • po Mszach św. o godz. 700 i 830 – zmiana tajemnic różańcowych;
  • od przyszłej niedzieli w ciągu wakacji – nie będzie Mszy św. o godz. 1000;

 

 1. Proszono aby ogłosić: W sobotę (06.07.br.) w godzinach od 1900 – 2100 w Opactwie O.O. Cystersów w Szczyrzycu - Kawalerowie Maltańscy organizują integracyjne środowiskowe spotkanie dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna