XV Niedziela Zwykła (14 lipca 2013)

1.    Dzisiaj:

·         O 16.00 – tradycyjna Msza Święta na Cmentarzu Parafialnym.

2.    W tygodniu

·         W poniedziałek  - wspomnienie Św. Bonawentury

·         We wtorek NMP z góry Karmel

·         W środę nowenna do Matki Bożej

·         W czwartek Św. Szymona z Lipnicy

·         W piątek o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

·         W sobotę Bł. Czesława

3.    Zachęcamy do dobrego spędzenia wolnego czasu. Jedną z takich form to Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Zapisy na Pielgrzymkę  będą prowadzone, do końca lipca w Kancelarii, a w sierpniu na spotkaniu  4 i 11  w Limanowej.

4.    Serdecznie dziękujemy za ofiary na remont kaplicy

5.    Gości przybywających na teren naszej parafii serdecznie witamy i życzymy miłego pobytu. Zapraszamy na nasze nabożeństwa i z  radością przyjmujemy was, pod naszą duszpasterską opiekę.

6.     „Bóg jest miłością”. Ta prawda o Bogu jest najważniejsza, najistotniejsza. Wszystkim, którym trudno uwierzyć w Bogu, dziś powtarzam „Bóg jest miłością”. Tak nauczał Ojciec Święty Benedykt XVI na Jasnej Górze. Niech Boże błogosławieństwo pomaga i nam tą prawda kierować się w życiu.