XVI Niedziela Zwykła (21 lipca 2013)

1.    Liturgia tego tygodnia przypomni nam:  

·         W poniedziałek  - wspomnienie Św. Marii Magdaleny

·         We wtorek Św. Brygidy, zakonnicy – patronki Europy 

·         W środę Św. Kingi – patronki drugorzędnej naszej diecezji, a wieczorem nowenna do Matki Bożej

·         W czwartek Św. Jakuba Apostoła 

·         W piątek Św. Joachima i Anny – rodziców Matki Bożej, a o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

·         Za tydzień po  każdej  Mszy Św. poświęcenie pojazdów z ok. Św. Krzysztofa patrona Kierowców

2.    W Kancelarii trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską

3.    We czwartek 25 lipca będziemy gościć w naszej Parafii Pielgrzymkę z Węgier o godz. 18.00. Zwracamy się z prośbą o przyjęcie pielgrzymów w Waszych domach. Chętni niech zgłaszają się w kancelarii, lub w zakrystii.

4.    Serdecznie dziękujemy za ofiary na remont kaplicy

5.    Proszono nas by ogłosić: Starosta Limanowski informuje, że z początkiem sierpnia aż do 15 listopada nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym związanych z przebudową obiektu mostowego na rzece Łososinka. Zakres prac będzie również obejmował przebudowę skrzyżowania z drogą Gminną „Dojazdową do Stacji”, oraz remont drogi od wysokości cmentarza do skrzyżowania z drogą powiatową w kierunku Piekiełka. Mając na uwadze konieczność tych prac prosi się o cierpliwość i zrozumienie. Całość komunikatu jest umieszczony na tablicy ogłoszeń.

 

„ Tyle się Boga innym daje, ile się w sercu ma”.Napełniajmy sięBogiem i nieśmy go w naszą codzienność, a Błogosławieństwo Boże które przyjmiemy niech nas umacnia w tym dobrym zamiarze.   

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna