XVIII Niedziela Zwykła (4 sierpnia 2013)

1. Dzisiaj:
    • o godz. 1700 – w Domu Pielgrzyma w Limanowej – spotkanie przedpielgrzymkowe; dalej trwają zapisy na Pielgrzymke;
    • w Nowym Sączu rozpoczyna się tygodniowy Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego;
    • wtorek – święto Przemienienia Pańskiego; ok. godz. 1900 przybędzie do naszej Parafii 40 osobowa grupa Pielgrzymów ze Słowacji na nocleg; prosimy chętnych do przyjęcia ich do swoich domów (zapisy w zakrystii i kancelarii);
    • w środę – o godz. 1800 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • w piątek – św. Benedykty od Krzyża; koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • w niedzielę – składka na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie;
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiarę na remont i konserwację kaplicy.
  2. 10.08.br rozpocznie się Tygodniowy Odpust w Szczyrzycu.
  3. 15.08 br. O godz. 700 z parkingu przed kościołem w Podtopieniu wyruszy autokarowa Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej; informacje i zapisy w Podtopieniu u pp. Piwowarczyk, Pach i Dudzik.
  4. W środę 21.08. o godz. 1100 w Dębicy w czasie Mszy św. S. Anna Mrózek (nasza Parafianka) złoży Pierwszą Profesję Zakonną w Zgromadzeniu Sióstr Służebniczek. Jej decyzję i wierność powołaniu zakonnemu powierzamy Bogu w modlitwie.
  5. W niedzielę 25.08. br. wyruszy autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w Częstochowie. Powrót po Mszy św. na zakończenie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Chętni zgłaszają się w kancelarii wpłacając 45 zł.