II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (5 stycznia 2014)

 1. Dzisiaj:
  • po Mszach św. o godz. 700 i 830 – zmiana tajemnic różańcowych;
  • o godz. 1600 –Nieszpory i Msza św.;
 1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli: porządek Mszy św. – niedzielny:
  • poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy; Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dzieci – składka na misje;
  • młodzież będzie rozprowadzać poświęconą kredę; wolne datki będą przeznaczone na potrzeby duszpasterstwa młodzieży;
 1. W środę o godz. 1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego – jako comiesięczna pamiątka przeżywanej 08 grudnia ub. roku Peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego oraz relikwii św. S. Faustyny i bł. Jana Pawła II – zapraszamy!
 1. W przyszłą niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego; w czasie Mszy św. o godz. 1000 – uroczyste rozesłanie Kolędników Misyjnych; bezpośrednio po Mszy św. – dzieci i młodzież udadzą się do domów na terenie naszej Parafii.
 1. Siostry Nazaretanki zapraszają w najbliższą niedzielę młodzież i studentów na Spotkanie ze Słowem Bożym, które odbędzie się w PCK-u od godz. 1000 – 1530; informacje i zgłoszenia w zakrystii u Siostry.
 2. W minionym tygodniu odeszła do wieczność śp. Stefania Piętoń z Podtopienia; modlimy się za zmarłych: Dobry Jezu
 3. Proszono, aby ogłosić: W Gminie w każdy poniedziałek istniej możliwość ubezpieczenia budynków gospodarczych.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna