Parafia Tymbark - II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (5 stycznia 2014)

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (5 stycznia 2014)

1. Dzisiaj:
    • po Mszach św. o godz. 700 i 830 – zmiana tajemnic różańcowych;
    • o godz. 1600 –Nieszpory i Msza św.;
  1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli: porządek Mszy św. – niedzielny:
    • poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy; Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dzieci – składka na misje;
    • młodzież będzie rozprowadzać poświęconą kredę; wolne datki będą przeznaczone na potrzeby duszpasterstwa młodzieży;
  1. W środę o godz. 1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego – jako comiesięczna pamiątka przeżywanej 08 grudnia ub. roku Peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego oraz relikwii św. S. Faustyny i bł. Jana Pawła II – zapraszamy!
  1. W przyszłą niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego; w czasie Mszy św. o godz. 1000 – uroczyste rozesłanie Kolędników Misyjnych; bezpośrednio po Mszy św. – dzieci i młodzież udadzą się do domów na terenie naszej Parafii.
  1. Siostry Nazaretanki zapraszają w najbliższą niedzielę młodzież i studentów na Spotkanie ze Słowem Bożym, które odbędzie się w PCK-u od godz. 1000 – 1530; informacje i zgłoszenia w zakrystii u Siostry.
  2. W minionym tygodniu odeszła do wieczność śp. Stefania Piętoń z Podtopienia; modlimy się za zmarłych: Dobry Jezu
  3. Proszono, aby ogłosić: W Gminie w każdy poniedziałek istniej możliwość ubezpieczenia budynków gospodarczych.