II Niedziela Zwykła (19 stycznia 2014)

 1. Dzisiaj: o godz. 1800 w PCK-u – spotkanie opłatkowo-kolędowe nauczycieli czynnych i emerytów – zapraszamy!
 2. W tygodniu:
  • Poniedziałek – o g. 1800 – zbiórka lektorów;
  •  wtorek – św. Agnieszki; wszystkim Solenizantkom łącznie z S. Agnieszką składamy życzenia imieninowe połączone z modlitwą; o godz. 1800 – zbiórka ministrantów;
  • środa – Nowenna do MB Nieust. Pomocy; spotkanie dzieci klas drugich;
  • czwartek – spotkanie kandydatów do S.Bierzmowania;
  • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
  • w sobotę o godz.1000 w Tarnowskiej Bazylice Katedralnej przyjmą świecenia biskupie ks. Jan Piotrowski i ks. Stanisław Salaterski; modlimy się w Ich intencji; uroczystość będzie transmitowana w telewizji Trwam i radiu RDN – Nowy Sącz - zachęcamy do oglądania i słuchania;
  • w niedzielę składka na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła;
  • w niedzielę: o godz. 11.15 i w czasie Mszy św. wystąpi z kolędami Orkiestra Tymbarski Ton, przeżywająca 20 lecie istnienia.
  •   w sobotę i niedzielę odbędzie się w naszej Parafii Festiwal Kolędowy (Małemu Jezusowi); szczegóły na stronie internetowej Parafii; pragniemy podczas niedzielnego koncertu zorganizować konkurs z nagrodami także będzie możliwość wykupienia wspaniałych wypieków; jeśli ktoś może upiec i ofiarować ciasto – to bardzo prosimy o kontakt z ks. Bogdanem.
 1. Kolędnikom Misyjnym (z księżmi Stanisławem, Bogdanem, Witoldem i Siostrami: Sergią, Agnieszką i Mariolą) oraz otwierającym drzwi swoich domów i serc dla dzieci z krajów misyjnych – wyrażamy wdzięczność. Bóg zapłać! Zebraną znaczną sumę (ponad 8 tyś. zł) przekazano do Kurii w Tarnowie.
 2. Zakończyliśmy kolędę, wizytacja duszpasterską; Bogu Wszechmogącemu polecamy Wasze radości i troski, problemy parafialne, rodzinne i sąsiedzkie, opiekę nad starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i wielką gościnność a także za dowóz kapłanów. W intencji wszystkich, którzy przyjęli księży – będzie odprawiona Msza św. w niedzielę o godz. 1130; za złożona przy okazji odwiedzin ofiarę - serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
 3. Zainteresowanych wyjazdem pociągiem do Rzymu na kanonizację bł. Jana Pawła II – informujemy, że trwają zapisy w Karkowskim Biurze Wczasowo-Turystycznym KOLTUR, 31-516 Kraków, ul. Rondo Mogilskie 1; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; tel.: (+48 12) 393 36 00 oraz kom.:509 166 877. (wyjazd z Nowego Sącza, Krakowa i Bochni; koszt ~800 zł; szczegółowe informacje w w/w Biurze). Zapisy do końca stycznia. Pociągiem do Rzymu.
 4. W Gródku n/Dunajcem, w dniach: 7-9 lutego są organizowane Rekolekcje dla rodziców Kapłanów, Zakonników i Zakonnic; szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej do końca stycznia lub bezpośrednio w Gródku; serdecznie zachęcamy!

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna