III Niedziela Zwykła (26 stycznia 2014)

1. Dzisiaj:
    • Światowy Dzień Modlitwy za Chorych na trąd;
    • Składającym ofiarę na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła – Bóg zapłać!
    • W PCK-u - zakończenie Parafialnego Festiwalu Kolędowego (Małemu Jezusowi); w czasie Koncertu Laureatów, który rozpocznie się o godz. 1500 – będzie również Konkurs z nagrodami dla wszystkich chętnych (laptop, kino domowe, tablet. Będzie możliwość również degustacji wspaniałych wypieków naszych Pań. Wszystkich zapraszamy do wspólnego kolędowania. Wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem sponsorów i ks. prefekta Bogdana, który całość zorganizował i przeprowadził.
    • wtorek – św. Tomasza – Solenizantom z ks. prał. Tomaszem Atłasem – składamy życzenia poparte modlitwą;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • piątek – św. Jana Bosko; o godzinie 1700 – rozpocznie się specjalne nabożeństwo dla rodziców – przed Ofiarowaniem Pańskim – patronalnym świętem rodzin; zapraszamy matki i ojców; kazania będzie głosił ks. prof. prał. Alojzy Drożdż b. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie; zapraszamy!
    • I sobota – Msze św. z kazaniem dla rodziców (I grupa) o godz. 700 i 1700 (druga grupa);w czasie Mszy św. – spowiedź św.; złożymy ofiarę na potrzeby Ks. Rekolekcjonisty;
  1. Niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej):
    • w czasie Mszy św. z nauką dla rodziców – poświecenie gromnic;
    • po Mszach św. o godz. 700 i 830 – zmiana tajemnic różańcowych;
    • składka na zakony klauzulowe;
    • w rocznicę świeceń biskupich – modlimy się za ks. bpa Władysława – Seniora – modlimy się w Jego intencji;