IV Niedziela Zwykła (2 lutego 2014)

1. Dzisiaj: Święto Ofiarowania Pańskiego:
    • W dniach od 1 do 8 lutego br. nasi Biskupi spotkają się z Ojcem Świętym Franciszkiem oraz przedstawicielami poszczególnych dykasterii kurii rzymskiej, przedstawiając relacje ze swoich diecezji. Modlimy się w intencji naszych pasterzy i o dobre owoce tej wizyty.
    • ks. prał. Prof. Alojzemu Drożdżowi – wyrażamy wdzięczność za głoszone nauki (w piątek, sobotę i dzisiaj) dla rodziców, przygotowujące do przeżycia MB Gromnicznej: Bóg zapłać!
    • w czasie Mszy św. – poświęcenie gromnic;
    •  za ofiary na zakony klauzulowe – Bóg zapłać!
    • jutro – św. Błażeja – błogosławieństwo gardła;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • I czwartek – modlitwa o powalania kapłańskie, zakonne i misyjne;
    • I piątek – wotywa do Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 700 i 1700; spowiedź św. – jak zwyczajnie; od g. 800 – odwiedziny chorych w domach;
    • W sobotę o 1500 – Godzina Miłosierdzia – jako comiesięczna pamiątka przeżywanej 08 grudnia ub. roku Peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego oraz relikwii św. S. Faustyny i bł. Jana Pawła II – zapraszamy!
  1. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku w czasie rozpoczętych ferii zimowych.
  2. Proszono, aby ogłosić:
    • Wnioski o zwrot podatku akcyzowego należy składać w UG od 3 – 28 lutego br.;
    • 9. lutego o godz. 1500 w Zamieściu będzie Zebranie Wiejskie;