II Niedziela Wielkiego Postu (16 marca 2014)

1. Dzisiaj:
    • po Mszy św. o godz. 1130 – Droga Krzyżowa;
    •   o godz. 1500 – Gorzkie Żale i Msza św.;
    • Bóg zapłać za ofiary składane na misje ad Gentes;
    • środa – Nowenna do Matki Boskiej Nieustannej Pomocy; o godz. 1700 – Msza św. w intencji Księży: Prałata Józefa, ks. Edwarda prob. i Bogdana – Prefekta z okazji imienin; wszystkim Solenizantom włącznie z Księżmi: Prałatem i Prefektem składamy życzenia poparte modlitwą;
    • piątek – Droga Krzyżowa o godz. 1500 i 1700;
    • sobota – kolejna konferencja Kursu Przedmałżeńskiego;
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Kosowska z Podłopienia: Dobry Jezu
  2. W przyszłą niedzielę złożymy ofiarę na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła i kaplicy w Piekiełku.
  3. W ramach kościelnej akcji Caritas (pomoc będącym w większej potrzebie) – w zakrystii można pobierać baranki wielkanocne i paschaliki w cenie 5 zł.
  4. 19.03.br w Limanowej pod przewodnictwem Bpa Tarnowskiego będzie Msza św. w intencji Rzemieślników i Przedsiębiorców – zaprasza Cech Rzemiosła.
  5. W gablocie ogłoszeń znajduje się szczegółowa Informacja nt. Pielgrzymki na Kanonizację Błogosławionego Jana Pawła II.
  6. Bóg zapłać pewnej rodzinie i Firmie Transportowej z Tymbarku za złożoną znaczną ofiarę na potrzeby naszej Parafii.