III Niedziela Wielkiego Postu (23 marca 2014)

 1. Dzisiaj:
  • po Mszy św. o godz. 1130 – Droga Krzyżowa;
  • o godz. 1500 – Gorzkie Żale i Msza św.;
  • składającym ofiarę na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem kościoła i kaplicy filialnej – wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać!
 1. W tygodniu:
  • wtorek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; Dzień Świętości Życia; w czasie Mszy św. o godz. 1700 – przyjęcie nowych członków do modlitewnego Ruchu Duchowej Adopcji Dziecka; ze stolika z prasą można pobierać odpowiednie legitymacje;
  • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • czwartek –godz. 1700 spotkanie dzieci i rodzicami przed I Komunią św.; o godz. 2000 – kolejny Apel Papieski przygotowujący nas duchowo do kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II; serdecznie zapraszamy!
  • piątek – w łączności z papieżem Franciszkiem przeżyjemy dzień pojednania z Bogiem – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 830 - Droga Krzyżowa o godz. 1500 i 1700 – możliwość skorzystania ze spowiedzi św. – zakończenie w sobotę o godz. 1700;
  • z soboty na niedzielę zmiana czasu z zimowego na letni;
 1. Osoby żyjące w związkach niesakramentalnych są proszone do wzięcia udziału w Dniu Skupienia dla tych osób w Gródku n/Dunajcem w sobotę 5 kwietnia 2014 roku. Będzie okazja do zastanowienia się i szukania możliwych rozwiązań oraz pomoc w złagodzeniu przeżywanych trudności wewnętrznych. Zgłoszenia: tel. (18)440 13 00) oraz mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna