Niedziela Palmowa Męki Pańskiej (13 kwietnia 2014)

 1. Dzisiaj:
  • w imię Boże rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne; Witamy O. Andrzeja – Karmelitę; Jego Osobę i posługę rekolekcyjną polecamy Bożej Opatrzności;
  • tym, którzy swoją modlitwą i składaną ofiarą wspomagają Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie – Bóg zapłać!
  • o godz. 1900 do PCK-u – młodzież zaprasza swoich rówieśników i dorosłych na misterium pt. „Contaminati”; spektakl ten będzie wystawiany również w Wielki Poniedziałek i w Wielki Wtorek o g. 2000;
 1. W tygodniu:
  • Wielki Wtorek - od godz. 830 do 1800 – spowiedź św. rekolekcyjna;
  • Wielka Środa – godz. 1800 – Msza św. na zakończenie rekolekcji; po Mszy św. – Droga Krzyżowa na Rynku; w środę na Mszach św. – składka na cele rekolekcyjne;
 1. Porządek Wielkiego Tygodnia został umieszczony w gablocie ogłoszeń.

·         Początek nabożeństw: Wielki Czwartek – 1800; Wielki Piątek – 1800 (obowiązuje zachowanie postu ścisłego i abstynencji); Wielka Sobota – 1900 – Wigilia Paschalna (obrzędy i Msza św.); Procesja Rezurekcyjna będzie w niedzielę o godz. 600; Wielki Piątek - godz.1500 Drogą Krzyżową rozpoczniemy uroczystą Nowennę przed świętem Miłosierdzia Bożego i zarazem bezpośrednie przygotowanie do kanonizacji bł. Jana Pawła II;

·         Wielka Sobota – o godz. 900 poświecenie pokarmów na Zamieściu w tamtejszej świetlicy;

 

 1. Wielki Czwartek i Wielki Piątek na godz. 2100 zapraszamy młodzież na Adorację. Wielki Piątek: godz. 2000 – Adoracja Stowarzyszenia Rodzin Katolickich; o godz. 2300 będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich wiernych na zakończenie Adoracji przy Grobie Pańskim – zapraszamy!
 2. W zakrystii są jeszcze do pobrania Baranki wielkanocne.
 3. Wszystkim Darczyńcom, którzy dzięki przychylności sklepów Centrum,
 4. Hurtowni TM Galicja, woluntariuszom (z ks. Stanisławem), składającymi zbierającym dary świąteczne dla potrzebujących w Parafii oraz Caritas Parafowanej – wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać! Powiadomionych prosimy o odbiór paczek w Wielką Środę w godzinach przedpołudniowych.
 5. W ramach akcji „Bilet dla Brata” – w zakrystii można nabyć płyty pt. „Miłość mi wszystko wyjaśniła”. Jest to cegiełka pomocy dla ubogiej młodzieży, która weźmie udział w Dniach h młodzieży w Krakowie 2016 roku.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna