V Niedziela Wielkanocna (18 maja 2014)

 1. Dzisiaj:
  • O godz. 1130 – Msza św. w intencji małżeństw, które w tym roku przeżywają 50 lat sakramentalnego związku małżeńskiego; Złotym Jubilatom – gratulujemy i życzymy błogosławieństwa Bożego w drodze do kolejnych jubileuszy: Szczęść Boże!;
  • o godz. 1000 – rocznica I Komunii św.;
  • godz. 1600 – nabożeństwo majowe i Msza św.;
 1. W tygodniu:
  • jutro o godz. 1200 – będzie pogrzeb śp. Heleny Kurek (matki kapłana -śp. Andrzeja); módlmy się: Dobry Jezu
  • wtorek w PCK-u od godz. 1600 egzamin dla uczniów klas drugich z Gimnazjum; zapraszamy rodziców;
  • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – wspomnienie Św. Rity;
  • sobota – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych; w Łososinie Górnej spotkanie młodych i wszystkich chętnych – jako dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II. Początek o godz. 1900;
 1. W najbliższą niedzielę (25.05 br.):
  • na Mszę św. o godz. 1130 zapraszamy małżeństwa, które zawarły sakramentalny związek małżeński 25 lat temu (w 1989 roku) do wspólnej modlitwy dziękczynno błagalnej; Srebrnych Jubilatów zapraszamy razem z ich rodzinami;
  • o godz. 1000 przyjęcie kandydatów do Grona Ministrantów;
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Julian Hojnor z Zamieścia oraz Janina Antos z Tymbarku; zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu
 2. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich diecezji tarnowskiej organizuje akcję „Stop pedofilii w edukacji”. Dziś po Mszach św. będą rozdawane ulotki z informacją na ten temat, a w niedzielę 25.05. – przed kościołem będą zbierane podpisy; prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.
 3. Proszono, aby ogłosić: GOPS w Tymbarku organizuje półkolonie i kolonie wakacyjne; bliższe informacje do 28.bm. w Gminie.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna