VI Niedziela Wielkanocna (25 maja 2014)

 1. Dzisiaj:
  • na Mszy św. o godz. 1130 – wspólny Srebrny Jubileusz Małżeństw, które zawarły sakramentalny związek małżeński przed 25. laty; Jubilatom gratulujemy, życząc Im błogosławieństwa Bożego w drodze do Złotego Jubileuszu: Szczęść Boże!
  • o godz. 1600 – nabożeństwo majowe i Msza św.;
  • w Ludźmierzu o godz. 1600 wystąpi nasz Chór Parafialny w Koncercie Chórów Podhalańskich;
 1. W tygodniu:
  • poniedziałek, wtorek i środa – Dni Krzyżowe przed Wniebowstąpieniem Pańskim; po Mszy św. o g. 1800 będą procesje błagalno – ekspiacyjne: poniedziałek – z kościoła do kapliczki: ul Kazimierza Wlk. k/P. Kordeczkowny; wtorek – z kościoła do kapliczki obok Floradu na Podłopieniu; środa – procesja z kościoła do kaplicy na Górach, gdzie będzie Msza św.; serdecznie zapraszamy wszystkich (mamy za co Bogu dziękować i dalej prosić o wybawienie od różnorakich żywiołów i kataklizmów oraz prosić o bł. Boże w każdej pracy);
  • środę godz. 1700 – adoracja prowadzona przez Stowarzyszenie Rodzin;
  • piątek – rozpocznie się Nowenna do Ducha św.; zapraszamy szczególnie młodzież ostatnio bierzmowaną i przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania; godz. 1900 – nabożeństwo majowe w kaplicy na Zęzowie;
  • sobota – Święto Nawiedzenia NMP – zakończenie nabożeństw majowych;
 1. W niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przeniesiona z czwartku; po Mszach św. o godz. 700 i 830 – zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1000 przyjęcie kandydatów do Grona Ministrantów.
 2. W niedzielę 08 czerwca nasza Parafia organizuje Festyn Parafialny Już dzisiaj prosimy o pomoc w organizacji, o dobre pomysły i wspaniałe wypieki. Chętni proszeni są o kontakt z ks. Bogdanem.

5.    W dniach 14/15 czerwca w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie XI Ogólnopolskie Nocne Czuwanie. Chętni na wyjazd (młodzież a także dorośli) zapisują się w zakrystii do 11.06 br. Informacje na plakacie i w zakrystii.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna