Niedziela Trójcy Przenajświętszej (15 czerwca 2014)

 1. Dzisiaj:
  • o godz. 1600 – nabożeństwo czerwcowe i Msza św.;
  • składającym ofiary na pokrycie remontu konserwatorskiego kaplicy przedpogrzebowej – Bóg zapłać;
  • jutro II-ga rocznica objęcia Diecezji przez ks. Bpa Andrzeja Jeża; modlimy się w Jego intencji.
 1. W czwartekUroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało):
  • o godz. 1100 – Suma; po Mszy św. procesja do 4-ch ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy zgodnie z dotychczasową tradycją; prosimy także o przygotowanie i zabranie na procesję wszystkich feretronów i chorągwi; zapraszamy Strażaków, Orkiestrę i Chór, dzieci sypiące kwiaty, dzieci pierwszokomunijne, DSM, Służbę Liturgiczną Ołtarza, Panie w strojach regionalnych; zapraszamy poczty sztandarowe z poszczególnych szkół i instytucji; Mszę św. odprawi ks. Robert Maśla, były diakon. - Praktykant w naszej Parafii;
  • składka na hospicja i cele charytatywne;
  • w Boże Ciało nie będzie Mszy św. o godz. 1000;
 1. Ponadto w tygodniu:
  • w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • w piątek i Oktawie Bożego Ciała w dni powszednie o godz. 1800 – Procesja eucharystyczna i Msza św.;
 1. W przyszłą niedzielę:
  • Procesja eucharystyczna – po Mszy św. o godz. 1130;
  • na Jasnej Górze spotkanie Kółek Różańcowych dzieci; chętni na wyjazd z rodzicami zapisują się w zakrystii do piątku lub u S. Agnieszki;
 1. Wyrażamy szczególną wdzięczność wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Festynu Parafialnego: Bóg zapłać! za bardzo liczna obecność i za przykład dobrej, miłej, radosnej i wspólnej zabawy rodzinnej bez kropli alkoholu; szczegółowe podziękowania będą umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna