Parafia Tymbark - XXIV Niedziela Zwykła (14 września 2014)

XXIV Niedziela Zwykła (14 września 2014)

1.  Dzisiaj:
    • W naszej Parafii - Dzień Odpustu; przypominamy: każdy, kto jest po spowiedzi św., przyjmie Komunię św., nawiedzi kościół parafialny, pomodli się w intencjach Ojca św., oderwie się od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu (nawet lekkiego) – może zyskać odpust zupełny, tzn. darowanie kary doczesnej;
    • godz. 1100 – sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. Krzysztof Pasyk, który przeżywa Srebrny Jubileusz Kapłaństwa; Osobę i gorliwą pracę duszpasterską w Parafii Nieciecza Ks. Jubilata otoczmy swoją modlitwą; o godz. 1000 – dzisiaj nie będzie Mszy św.;
    • Bóg zapłać ks. prał. dr. Bolesławowi Klausowi za głoszone Słowo Boże w czasie Dni Skupienia i w uroczystość odpustową;
    • jutro rozpoczyna się tygodniowy odpust w Limanowej;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • czwartek – św. Stanisława Kostki; o godz. 1900 – czuwanie modlitewne przygotowane przez młodzież – zapraszamy!
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • sobota wyjazd do Lichenia;
  1. W sobotę o godz. 1430 wyruszy Piesza Pielgrzymka do Limanowej na Mszę św. na godz. 1730.
  2. Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje – podobnie jak w ub. roku – zbiórkę sprzętu elektrycznego i elektronicznego (zużyte: komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV i AGD…) – na rzecz potrzebujących w Afryce. W/w sprzęt składamy 25-28 września na parkingu obok wejścia do magazynu przy garażach.
  3. Mszy św. gregoriańskie za śp. Władysława Rusnaka będą odprawiane przez O. Pawła na Ukrainie.
  4. Proszono, aby ogłosić: Szpital w Limanowej informuje, że w ciągu tygodnia (800 – 1400) prowadzi bezpłatne badania cytologiczne.