II Niedziela Adwentu (7 grudnia 2014)

1. Dzisiaj:
    • kolejny dzień skupienia przed uroczystością I Rocznicy Nawiedzenia Obrazu Miłosierdzia Bożego; Księdzu prał. Bolesławowi serdecznie dziękujemy za głoszone konferencje;
    • godz. 1000 – przyjęcie dziewcząt do DSM przygotowanych przez S. Agnieszkę;
    • składającym ofiarę na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie – wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać;
  1. Jutro: Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny; I rocznica Nawiedzenia Obrazu Jezu ufam Tobie i relikwii świetych:S. Faustyny i Jana Pawła II:
    • porządek Mszy św.: 600; 830; 1130;1700; w Piekiełku: 1600;
    • w czasie między Mszami będzie adoracja Najśw. Sakramentu; o godz. 1500 – Godzina Miłosierdzia, adoracja i Msza św. o godz. 1700;
    • wtorek – o godz. 1700 – spotkanie duszpastersko-katechetyczne dzieci komunijnych i ich rodziców;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • sobotę św. Łucji;
  1. W dniach od 06. do 19 grudnia w sklepach Centrum w Tymbarku i Zamieściu – dzięki przychylności Zarządu GS – Caritas (młodzież z wolontariatu – będzie zbierać produkty spożywcze dla potrzebujących.
  2. W Limanowej w kinie „Klaps” - w dniach od 05 do 12 grudnia będzie można obejrzeć film fabularny pt. „Karolina”, zainspirowany postacią bł. Karoliny Kózkówny. Film ten jest dziełem wartościowym i wzruszającym, ale również niepozbawionym humoru.