Święto św. Szczepana, Diakona i Pierwszego Męczennika (26 grudnia 2014)

1.      Dzisiaj: Bóg zapłać wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

2.      W tygodniu:

    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego;
    • sobota – św. Jana Ewangelisty;
    • niedziela – Święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa; patronalne święto Sióstr Nazaretanek (ich powołanie zakonne i posługę w naszej Parafii polecamy opiece Najświętszej Rodziny);

3.      Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Narodzenia: Orkiestrze , Chórowi z p. Organistą; Liturgicznej Służbie Ołtarza księżmi: Stanisławem i Witoldem; Siostrom: z S. Blanką – Zakrystianką; grupie młodzieżowej z ks. Bogdanem; Państwu Pachowiczom za kwiaty do kościoła. Dziękujemy p. Stanisławowi Kicie z Piekiełka, który przygotował ruchomą szopkę. Bóg zapłać Paniom i Panom z Caritas, woluntariuszom z ks. Stanisławem, dobroczyńcom (GS Tymbark, TM Galicja i p. Bogusławowi M. z Piekiełka) - za zorganizowanie upominków świątecznych dla niektórych rodzin znajdujących się w większej potrzebie w naszej Parafii. Bóg zapłać Świeckim Szafarzom Komunii św. (Panom: Janowi i Julianowi), dzięki którym chorzy w domach mogli przeżywać Święta z Jezusem Eucharystycznym.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna