V Niedziela Wielkanocna (3 maja 2015)

 1. Dzisiaj: (List Bpa Tarnowskiego z okazji 70. Rocznicy zakończenia II wojny światowej):
  • godz. 1130 Msza św. z Uroczystości NMP Królowej Polski za Ojczyzny; oraz S. Reginy – Dyrektor Parafialnego Przedszkola Integracyjnego w Tymbarku – z okazji imienin: niech Bóg jej błogosławi w gorliwej pracy na chwałę Bożą i dla dobra dzieci i ich rodziców; gratulujemy Jej wspaniałych wyników, które osiąga Przedszkole Parafialne;
  • godz. 1600 – Nabożeństwo majowe i Msza św.;
  • w modlitwie łączymy się z ofiarami i ich rodzinami, którzy cierpią z powodu trzęsienia ziemi w Nepalu; zbiórka w przyszłą niedziele;
  • Rocznica Konstytucji 3-go Maja (z 1791 r.);
 1. W tygodniu:
  • codziennie o godz. 1800 – Msza św. i Nabożeństwo Majowe;
  • jutro o godz. 700 – Msza św. dla abiturientów rozpoczynających egzaminy dojrzałości;
  • wtorek o godz. 630 – Msza św. za duszę śp. ks. prał. Teofila Świątka b. proboszcza w Tymbarku - w rocznicę Jego śmierci;
  • środa – święto ŚŚ. Filipa i Jakuba, Apostołów; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – godz. 1630 – spotkanie klas III-cich (Roczn. I Komunii św.);
  • piątek – uroczystość Św. Stanisława; wszystkim Solenizantkom i Solenizantom w raz z ks. Stanisławem składamy życzenia imieninowe poparte modlitwą (o godz. 1800 – Msza św. w int ks. Stanisława); o godz. 1500 – Godzina Miłosierdzia – kolejna miesięcznica Nawiedzenia Obrazu „Jezu ufam Tobie”;
  • sobota - o godz. 900 – spowiedź św. dzieci klas drugich, rodziców, chrzestnych i rodzeństwa; w tygodniu prosimy o zabranie palm z kościoła;
 1. W przyszłą niedzielę:
  • godz. 1130 – I Komunia św.;
  • Strażacy z OSP Tymbark przeprowadzą tradycyjną zbiórkę publiczną na kontynuowanie remontów remizy;
  • wybory Prezydenta RP; dobrze ukształtowane sumienie przestrzega nas przed grzechem zaniechania oraz wzywa do głosowania na osobę wyróżniającą się odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, kulturą bycia, na człowieka przestrzegającego chrześcijańskich zasad moralnych o wysokim poziomie etycznym, chroniącego faktycznie życie (od poczęcia do naturalnej śmierci) i stawiających na zdrową, naturalna rodzinę. Wybieramy człowieka sumienia. (św. Jan Paweł II: „Polska woła o ludzi sumienia”);

 

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna