XXVIII Niedziela Zwykła (11 października 2015)

1. Dzisiaj:
    • godz. 1500 – uroczyste zakończenie Misji świętych: wywyższenie Krzyża misyjnego, uroczysta Msza św., udzielenie błogosławieństwa papieskiego z odpustem zupełnym;
    • składającym ofiarę i kwestującym z puszkami na rzecz Dzieło Nowego Tysiąclecia – wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać!;
    • OO Misjonarzom (Józefowi i Ireneuszowi) – stokrotny Bóg zapłać za włożony trud misyjny i stworzenie Bożej atmosfery w naszej Wspólnocie; niech Jezus Chrystus - Odkupiciel i Maryja – Nieustanna Pomoc towarzyszą Wam w dalszym oby jak najdłuższym życiu: Szczęść Boże!
    • od jutra (poniedziałek) nab. różańcowe będą o godz. 1700;
    • środa – Nowenna do MB nieustającej Pomocy;
    • czwartek - św. Teresy od Jezusa;
    • piątek - św. Jadwigi Śląskiej – rocznica wyboru Karola Kardynała Wojtyły na Papieża – Jana Pawła II; w nab. różańcowego dziękować będziemy Bogu za św. Jana Pawła II – papieża rodziny;
    • sobota – św. Łukasza - Dzień Służby Zdrowia; różaniec św. za wszystkich, którzy stoją na straży naszego zdrowia i życia;
    • sobota – o godz. 830 – rozpocznie się Dekanalny Kurs Lektorski; o godz. 1700 – zapraszamy na Koncert Uwielbienia w Limanowej w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie;
    • Niedziela Misyjna – swoją modlitwą i składką wspierać będziemy misje św.; dzień Służby Zdrowia;
  1. Ze stolika z prasą można pobierać formularze na wypominki roczne i listopadowe; wypełnione czytelnie kartki z godziną czytania prosimy składać w kancelarii parafialnej.
  2. Bóg zapłać pewnym Rodzinom: z Pasterników i Zamieścia – za znaczną kwotę, którą złożyły na pokrycie kosztów adaptacji strychu na plebanii.
  3. Wszystkim, którzy jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia z ks. ks. Bogdanem i Stanisławem - sobotniego Złazu Papieskiego na Mogielicy – wyrażamy wdzięczność; Bóg zapłać! w intencji wielu Sponsorów, organizatorów i uczestników będzie odprawiona Msza św. w zapowiedzianym wcześniej terminie.
  1. Trwa tradycyjny konkurs na wykonanie różańców wg. swoich pomysłów.