2016.01.03. - II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

 1. Dzisiaj:
  • po Mszach św. o godz. 700 i 830 – zmiana tajemnic różańcowych;
  • godz. 1330 – pogrzeb śp. Julii Mielnickiej; zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu
 1. środa - Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli: porządek Mszy św. – niedzielny:
  • w czasie Mszy św. o godz. 1130 – uroczyste rozesłanie Kolędników Misyjnych; bezpośrednio po Mszy św. – dzieci i młodzież udadzą się do domów na terenie naszej Parafii.
  • poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy; Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dzieci – składka na misje;
  • młodzież będzie rozprowadzać poświęconą kredę;
 1. W piątek o godz. 1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego – jakocomiesięczna pamiątka przeżywanej 08 grudnia 2013r. Peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego oraz relikwii św. S. Faustyny i św. Jana Pawła II – zapraszamy.
 2. roszono aby ogłosić: 10.01.br. (niedziela) w Filharmonii Krakowskiej odbędzie się Maltański Koncert Kolęd i Pastorałek: „A Słowo Ciałem się stało”; wystąpi min. Jacek Wójcicki; dochód na organizację Maltańskiego Obozu Integracyjnego dla osób niepełnosprawnych; bilety w kasie Filharmonii;
 3. Porządek kolędy

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna