2016.01.24. - III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj:
    • w sanktuarium Maryjnym na Jasnej Gorze wystąpi nasz Chór Parafialny; od godz. 1100Tymbarski Ton będzie wygrywał w naszym kościele - kolędy.
    • na godz. 1700 do PCK-u zapraszamy na spotkanie opłatkowe  nauczycieli aktualnie pracujących a także będących na zasłużonej emeryturze, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, członków Rady Parafialnej, Caritas, oraz rodziców księży i Sióstr pochodzących z naszej Parafii;
    • jutro zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan; modlimy się także za ks. Bpa Stanisława Salaterskiego w 2-gą rocz. Święceń biskupich;
    • we wtorek w kościele o godz. 1400 – Msza św. w int. Złotych Jubilatów, którzy w ub. roku przeżywali 50-lecie zawartego sakramentalnego związku małżeńskiego; po Mszy św. w Zajeździe odbiorą specjalne medale nadane przez Prezydenta RP;
    • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
    • czwartek - św. Tomasza – Solenizantom z ks. prał. Tomaszem Atłasem – składamy życzenia poparte modlitwą
  1. W niedzielę rozpocznie się specjalne nabożeństwo dla rodziców – przed Ofiarowaniem Pańskim – patronalnym świętem rodzin; zapraszamy matki i ojców; kazania będzie głosił ks. Adam Adamski – prof. Uniwersytetu Poznańskiego - zapraszamy!
  2. W sobotę i niedzielę 30.01 i 31.stycz. odbędzie się w naszej Parafii Festiwal Kolędowy „Małemu Jezusowi”; odbywać się będzie w Bibliotece Gmiennej w Tymbarku i hali sportowej. Festiwal jest konkursem otwartym dla każdego. Szczegóły na stronie internetowej Parafii; pragniemy podczas niedzielnego koncertu zorganizować konkurs z nagrodami. Wszystkich chętnych przy organizacji prosimy o kontakt z Ks. Bogdanem.
  3. Zakończyliśmy kolędę, wizytacja duszpasterską; Bogu Wszechmogącemu polecamy Wasze radości i troski, problemy parafialne, rodzinne i sąsiedzkie, opiekę nad starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i wielką gościnność a także za dowóz kapłanów. W intencji wszystkich, którzy przyjęli księży – będzie odprawiona Msza św. w niedzielę o godz. 1130; za złożona przy okazji odwiedzin ofiarę - serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!
  4. Pogrzebanego w minionym tygodniu śp. Józefa Puchałę i zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu