2016.03.28. - Poniedziałek W Oktawie Wielkanocy

 1. Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególnie dziękujemy: Służbie Liturgicznej Ołtarza z ks. Stanisławem, DSM-wi z S. Agnieszką, Strażakom, Chórowi z p. Organistą, Panom wykonującym Pasję, Orkiestrze, budującym „Ciemnicę” i Grób Pański (młodzieży z księżmi: Stanisławem i Bogdanem oraz p. Janowi, w sposób szczególny S. Jolancie - Zakrystiance a także tym, którzy ofiarowali i przygotowali dary dla potrzebujących (GS z P. Prezes; PP. Ściankom, woluntariuszom z ks. Stanisławem, Caritasowi; ks. Witoldowi czuwającemu nad Piekiełkiem, Stowarzyszeniu Rodzin Katolickich za czuwania i młodzieży z KSM-u z ks. prefektem Bogdanem za wzruszające do łez (religijno-patriotyczne) misterium pt. „Judica me Deus …” i modlitewne czuwania – Bóg zapłać!
 2. Tym, którzy dzisiaj modlitwą i ofiarą na tacę wspomagają katolickie Uczelnie Uniwersytet JP II w Krakowie i KUL – Rektorzy dziękują: Bóg zapłać!
 3. W tygodniu: w dni powszednie Msze św. wieczorne wraz z Nowenną do Miłosierdzia Bożego będą o godz. 1800;
  • wtorek i środa – godz. 1800 spotkanie kandydatów i ich rodziców przed przyjęciem S. Bierzmowania – zapraszamy!
  • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – o godz. 1800 – ks. Bp Stanisław Salaterski udzieli Sakr.. Bierzmowania naszej młodzieży w liczbie 123 (w tym z naszej parafii 60 kandydatów); młodzież i świadkowie zgromadzą się kościele o godz. 1730;
  • I piątek – wotywa o Sercu Jezusowym o godz. 700 i 1800; spowiedź św. w ciągu tygodnia; o godz. 1800 – wyjazd do Mogiły za opłatą 20 zł;
  • I sobota – wotywa ku czci Niep. Serca Maryi o godz. 700 i 1800;
 1. Przyszła niedziela – Niedziela Miłosierdzia Bożego: po Mszach św. o godz. 700 i 830 - zmiana tajemnic różańcowych:
  • godz. 1030 wyjazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach; zapisy chętnych z opłata 20 zł do piątku włącznie:
  • Diecezjalne Święto Caritas;
  • Suma odpustowa w Podłopieniu o godz. 1100;
 1. W Wielkim Tygodniu odeszli do wieczności śp. Maria Smaga i Waleria Papież: : Dobry Jezu

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna