2016.04.03. - II Niedziela Wielkanocna

 1.  Dzisiaj: Komunikat KEP
  • Niedziela Miłosierdzia Bożego - rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia; - o godz. 1030 wyjazd chętnych do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach;
  • święto Caritas – modlimy się za potrzebujących pomocy i tych, korzę tę pomoc świadczą;
 1. W tygodniu:
  • jutro przeniesiona z 25. Marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; Dzień Świętości Życia; na Mszy św. o godz. 1800 – przyjęcie chętnych do modlitewnej akcji: Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego; o 1700 – zbiórka ministrantów a o godz. 1900 zbiórka lektorów;
  • środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • I czwartek – modlitwa o powalania do służby Bożej: kapłańskie, zakonne i misyjne;
  • piątek – o godz. 1500 Godzina Miłosierdzia z okazji kolejnej miesięcznicy Nawiedzenia Obrazu Jezu ufam Tobie w naszej Parafii;
 1. Przyszła Niedziela – to Niedziela Biblijna
  • złożymy ofiarę na pokrycie kosztów za ogrzewanie kościoła i kaplicy w Piekiełku za miesiące luty i marzec;
 1. Już dziś informujemy, że w tym roku upływa 15 lat od założenia przez ks. prał. Józefa przy współpracy Parafii – Parafialnego Przedszkola Integracyjnego im. Św. Kingi; uroczystości rocznicowej będzie przewodniczył ks. Bp Andrzej Jeż Ordynariusz Diecezji we wtorek 12 kwietnia o godz. 1400. Zapraszamy rodziców, dzieci i absolwentów Przedszkola do wspólnej dziękczynnej modlitwy.
 2. Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar dla Parafii w postaci wysokiej klasy żelazko z wytwornicą pary oraz stuły kapłańskie: Bóg zapłać!
 3. Zachęcamy do lektury ostatniego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajduje się bardzo pochlebna recenzja napisana przez samego Redaktora Naczelnego Gościa – nt. wystawianego przez młodzież w W. Tygodniu misterium pt. Judica me Deus ..

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna