2016.07.17. - XVI Niedziela Zwykła

 1. W tygodniu
  • W poniedziałek – Św. Szymona z Lipnicy. O 19.00 zbiórka lektorów  
  • W środę  Bł. Czesława i  nowenna do Matki Bożej
  • W piątek Św. Marii Magdaleny o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • W sobotę Św. Brygidy Zakonnicy – patroni Europy
 1. Bardzo dziękujemy za dzisiejsze ofiary na przyjęcie pielgrzymów czasie ŚDM.
 2. W środę w naszej Parafii rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży. Młodzi przybędą  do nas z Francji. Będziemy ich gościć do przyszłego poniedziałku. Program ich pobytu będzie zamieszczony na stronach KSM Tymbark i Tymbark in. Zapraszamy do uczestnictwa.
 3. W przyszłą niedzielę o g. 11.30 wdzięczni Bogu za dar powołania Misyjnego Łucji Kordeczka będziemy uczestniczyć w Jej posłaniu Misyjny w do Tanzanii. Osobę Łucji i Jej posługę misyjną będziemy wspierać modlitwą, oraz ofiarami do puszek jak również przez nabywanie rzeczy związanych z działalnością misyjną. 
 4. Również za tydzień modlimy się w intencji wszystkich uczestników dróg i błogosławimy pojazdy po każdej Mszy Św., a ofiarami na tace wspieramy Tarnowskie seminarium Duchowne.
 5. Zapisy na PPT do Częstochowy  będą prowadzone, do końca lipca w Kancelarii.
 6. Zwracamy się z serdeczną prośbą o zabranie palm z Kościoła
 7. Proszono aby ogłosić: ZAKŁAD W TYMBARKU ZAPRASZA EMERYTOWANYCH PRACOWNIKÓW DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA JUBILEUSZU 80 LAT FIRMY TYMBARK.  Dlatego, z okazji jubileuszu, Zarząd zakładu w Tymbarku, ma przyjemność zaprosić wszystkich emerytowanych pracowników na specjalne spotkanie rocznicowe. Wszystkie osoby, które chciałyby wziąć w nim udział prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie lub mailowo w Dziale Kadr zakładu (tel.: 18/3347-251 lub 18/3347-252 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ), wraz z podaniem danych kontaktowych (telefon, mail). Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca sierpnia tego roku.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna