2017.12.25. – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

 1. Drodzy Parafianie i Czcigodni Goście, niech Jezus Zbawiciel świata, którego narodzenie wspominamy,  obdarza Was obfitością swych łask, niech wnosi w Wasze życie, w Wasze rodziny, sąsiedztwa, miejsca pracy dar pokoju, głębokiej radości oraz światła, które rozproszy wszelkie niepokoje i lęki. My duszpasterze życzymy Wam dobrego czasu spędzonego w radości i pokoju w gronie najbliższych. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! 

 Dziękujemy za życzenia i odwzajemniamy wszystkie ciepłe słowa, które napłynęły od osób i instytucji. 

 

2. Jutro Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 17.00; w kaplicy w Piekiełku o 9.30 (nie ma tam Mszy św. popołudniowej!). Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 11.30.

 

3. Jutro również rozesłanie Kolędników Misyjnych; w kaplicy w Piekiełku na Mszy św. o godz. 9.30, a w kościele parafialnym na Mszy o godz. 10.00. Później dzieci odwiedzą nasze domy z kolędą misyjną. Przyjmijmy je z otwartością. Zbieranymi ofiarami wspomagamy wiele projektów realizowanych w krajach misyjnych, bezpośrednio służących dzieciom. Bóg zapłać za Waszą otwartość i ofiarność. Po Mszy św. o 10.00 a przed wyruszeniem małych kolędników, spotkanie dzieci i ich rodziców w PCK-u.

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna