Strona główna

2019.03.03. Adoracja Czterdziestogodzinna

Niedziela – 3 III 2019

14.00 - 17.00 – Ci którzy nie mogą w tygodniu


Poniedziałek – 4 III 2019

8.00 - Tymbark: ul. Polna, Kościelna i Osiedle Plebańskie

9.00 - Podłopień: Kwaśniakówka, Smagówka i Podlas

10.00 - Podłopień: Bokówka, Bubulówka i Zapałówka

11.00 - Podłopień: Pasterniki, Tymbark: Pasterniki oraz Stary Dwór i Tartak

12.00 - Tymbark: Góry i Pod Górami

13.00 - Tymbark: Bloki koło Szkoły im. KEN

14.00 - Tymbark: Maria Jakiełek - Marian Jaroszyński oraz Maria Twaróg - Kazimierz Pluta; Zbigniew Woźniak - Tadeusz Wojtas oraz Czesław Stanieć – Jan Frys

 15.00 - Tymbark: Armii Krajowej, Rzeczna, Kolejowa, Nowy Dwór i domy poniżej

16.00 - Tymbark: Julian Puchała - Grzegorz Kęska; Kazimierz Ślimak - Andrzej Stokłosa oraz Czesław Sułkowski - Janusz Mucha

 

Wtorek – 5 III 2019

8.00 - Tymbark: Kopana Droga oraz Piekiełko: Olejarnia i Sowińskie, Za rzeką, Koło Szkoły i Rola oraz Tymbark: Zawodzie

 

9.00 - Piekiełko: Stanisław Golonka - Remigiusz Bulanda oraz Węglarka a także Tymbark Zaolzie i Ogrodowa

 

10.00 - Zamieście: Sołtystwo, Trubucówka, Podgóra, Tajdusie, Sowy, od Janiny Pach do Wojciecha Skrzatka oraz Góry Rysie i Wiewiórscy

 

11.00 - Zamieście: Marek Piwowarczyk - Dariusz Trzupek oraz Skrzatki, Puty, Pasykówka, Zagrody

12.00 - Zamieście: Brodkówka, Malarzówka, Szwabówka

13.00 - Tymbark: Podwisiołki oraz Podlas, Rakówka i Nowosądecka

14.00 - Tymbark: Ul. Słoneczna i Kazimierza Wielkiego

15.00 - Tymbark: Bloki obok Szkoły Podstawowej

16.00 - Tymbark Rynek

ZESPÓL ŚW. JÓZEF Z PIEKIEŁKA NA MSZY W KOŚCIELE W TYMBARKU

64whery2xg.jpg

Finał festiwalu "Tymbarskie kolędowanie"

phoca_thumb_l_image001.jpg

KONCERT LAUREATÓW PRZEGLĄDU KOLĘDNICZEGO „TYMBARSKIE KOLĘDOWANIE” 2019

KONCERT LAUREATÓW PRZEGLĄDU KOLĘDNICZEGO

„TYMBARSKIE KOLĘDOWANIE” 2019

odbył się w niedzielę 27 stycznia 2019 r., o godz. 14.00

SERDECZNIE PODZIĘKOWANIE dla wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie
i przebieg zarówno przeglądu, jak i koncertu. Bardzo dziękujemy:

- Pani Ewie Skrzekut – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Tymbarku

- Panu Wójtowi dr Pawłowi Ptaszkowi – za wsparcie w organizacji Przeglądu

- Jury w składzie: przewodnicząca – Pani Marta Błasińska, Pani Dorota Jędrzejek, Pan Marek Michalik

- Panu Grzegorzowi Urbańskiemu – za profesjonalne nagłośnienie koncertu oraz wspierającym go Rodzicom Zespołu Gloria Mariae

- Sebastianowi Staśko – za obsługę nagłośnienia w czasie przesłuchania, pomoc podczas koncertu  oraz wszystkim wspierającym go dźwiękowcom

- Rodzicom Zespołu Gloria Mariae, Rodzicom młodzieży z Grupy Apostolskiej
w Piekiełku i młodzieży z tejże Grupy za przygotowanie przepysznych ciast oraz obsługę „bufetu” w czasie przesłuchania

- Całkowity dochód z prowadzonego bufetu przeznaczony będzie na pomoc
w leczeniu Darii. ZEBRANO 1263 zł. 40 gr.

- Dziękujemy sponsorom, a byli to:

Państwo Teresa i Marian Ścianek

Państwo Sylwia i Rafał Uchacz,

Państwo Katarzyna i Marek Uchacz

Państwo Joanna i Bogdan Drzyzga

Państwo Urszula i Marek Waktor

Komisja do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark

Firma Tymbark

Cukiernia K-SMAK ze Słopnic

- Serdecznie dziękujemy naszym lokalnym mediom – Tymbark.in  - pani Irenie Wilczek- Sowa i Panu Rolandowi Mielnickiemu

- W końcu dziękujemy wszystkim, którzy pomagali dzieciom i młodzieży
w przygotowaniach do Przeglądu.

W czasie sobotnich przesłuchań wystąpiło około 120 uczestników, w 5 kategoriach wiekowych [część wyeliminowała choroba]. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody.

Wręczenia nagród dokonali Ksiądz Proboszcz oraz Pan Wójt. Zdobywcy pierwszych miejsc zaprezentowali po jednym utworze.         


KATEGORIA: PRZEDSZKOLA – dzieci młodsze – SOLIŚCI

- I. miejsce: ex aequo Aleksandra Duda – Przedszkole „U cioci Agatki” oraz Emilia Kordeczka – Przedszkole „U cioci Agatki”

- II. miejsce: Justyna Szubryt – Przedszkole Samorządowe

- III. miejsce: Zofia Kurek – Przedszkole Samorządowe oraz Zuzanna Frys – Przedszkole „U cioci Agatki”


KATEGORIA: PRZEDSZKOLA –dzieci młodsze – ZESPOŁY

- I-go miejsca nie przyznano

- II. miejsce: Aniela Kordeczka i Joanna Nowak – Przedszkole „U Cioci Agatki”

- III. miejsce: zespół „Skrzatki Cioci Agatki” z przedszkola „U cioci Agatki”


KATEGORIA: PRZEDSZKOLA – dzieci starsze – SOLIŚCI

- I. miejsce: ex aequo Amelia Urbańska – Przedszkole Samorządowe oraz

Tomasz Bokowy – Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Zawadce

- II. miejsce: ex aequo Lena Śliwa – Przedszkole Samorządowe oraz

Joanna Garbacz – Przedszkole „U cioci Agatki”

- III. miejsce: Tadeusz Bielski – Przedszkole Parafialne – wyróżnienie za własny akompaniament

Wyróżnienia:

- Malwina Faron – Przedszkole Parafialne

- Małgorzata Nowak – Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Zawadce

- Magdalena Kuc

- Marcel Kulig

- Emilia Cabała  – Przedszkole Samorządowe

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA – dzieci starsze – ZESPOŁY

- I. miejsce: Zespół „Anna i Dawid” - Anna Papież i Dawid Kapera – Przedszkole Samorządowe 

- II. miejsce: ex aequo - „Mali kolędnicy” – Przedszkole Samorządowe oraz „Gagatki cioci Agatki” - Przedszkole „U cioci Agatki”

- III. miejsce: ex aequo - „Śpiewające Aniołki” – Przedszkole Parafialne oraz „Mali Akordsi” – Oddział Przedszkolny Szk. Podst. w  Zawadce          


KATEGORIA: KLASY I-III – SOLIŚCI

- I. miejsce: Aleksandra Garbacz – Szkoła Podstawowa w Tymbarku

- II. miejsce: Szymon Hutek – Szkoła Podstawowa w Podłopieniu

- III. miejsce: Agnieszka Dziadoń – Szkoła Podstawowa w Zawadce


KATEGORIA: KLASY I-III –ZESPOŁY

- I. miejsce: „Piekielcoki” z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Piekiełku

- II. miejsce: „Dzieci z Gwiazdą” – Szkoła Podstawowa  w Tymbarku

- III. miejsce: Zespół „Gwiazdeczki”  - Szkoła Podstawowa w Tymbarku

- wyróżnienie specjalne dla solisty  Zespołu „Dzieci z Gwiazdą” Maksymiliana Uchacza


KATEGORIA: KLASY IV-VI – SOLIŚCI

- I. miejsce ex aequo: RÓWNOCZEŚNIE ZDOBYWCZYNI GRAND PRIX

  KONKURSU Zuzanna Staśko ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku,

Oliwia Kulig ze Szkoły Podstawowej w Zawadce oraz

Magdalena Dziadoń ze Szkoły Podstawowej w Zawadce

- II. miejsce ex aequo:    Katarzyna Rząsa z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Piekiełku  oraz Kinga Piaskowy ze Szkoły Podstawowej w Podłopieniu

- III. miejsce ex aequo: Wiktoria Fiejtekze Szkoły Podstawowej w Tymbarku oraz Anna Leśniak z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Piekiełku

Wyróżnienia:

- Weronika Kurek – Szkoła Podstawowa w Zawadce

- Wiktoria Nowak – Szkoła Podstawowa w Zawadce


KATEGORIA: KLASY IV-VI – ZESPOŁY

- I. miejsce: „HAPPY TRIO” – Zespół z Podłopienia

- II. miejsce: „Dziecięcy Ton” –  Kapela ze Szkoły Podstawowej w Podłopieniu


KATEGORIA: KLASY VII i VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH oraz III KLASY GIMNAZJALNE – SOLIŚCI

- I. miejsce: Alicja Szarłowicz – Szkoła Podstawowa w Tymbarku

- II. miejsce: Julia Chudy – Szkoła Podstawowa w Tymbarku      


KATEGORIA: KLASY VII i VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH oraz III KLASY GIMNAZJALNE – ZESPOŁY

- I. miejsce: „Grupa Kolędnicza z Podłopienia” – z Gimnazjum w Tymbarku


KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – ZESPOŁY

„Zespół z Internatu” – reprezentujący Zespół Szkół imienia Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku

Gratulujemy !!!

Podkategorie

Dodatkowe informacje

Wersja mobilna