X Niedziela Zwykła (9 czerwca 2013)

1. Dzisiaj:
    • o godz. 1600 – nabożeństwo czerwcowe i Msza św.;
    • składającym ofiarę na Uniwersytet JPII w Krakowie i Tarnowie wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać!
    • wtorek – św. Barnaby, Apostoła; o godz. 1400 – pogrzeb śp. Bolesława Kuca z Podłopienia; zmarłych polecamy w modlitwie Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …
    • środa – bł. Romana Sitko; modlimy się za naszego Bpa Andrzeja, który obchodzi srebrny jubileusz kapłaństwa;
    • w czwartek – św. Antoniego z Padwy;
  1. Ks. Bp Andrzej Jeż w przyszłą niedzielę na godz. 1100 zaprasza do Starego Sącza przed Ołtarz Papieski na Diecezjalne Święto Rodziny.
  2. 02.07.br. będzie tradycyjna, autokarowa Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Gorę. Zapisy w zakrystii i u katechetów.
  3. Wyrażamy szczególną wdzięczność wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Festynu Parafialnego: Bóg zapłać!; szczegółowe podziękowania będą umieszczone na stronie internetowej naszej Parafii.
  4. Proszono aby ogłosić:

• we wtorek o godz. 1700 w Bibliotece Publicznej będzie spotkanie z O. Leonem Knabitem;
    • Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Piekiełko oraz dyrekcja szkoły w Piekiełku zapraszają 16. 06.br o godz. 1500 na uroczystość otwarcia i poświecenia Sali gimnastycznej w Piekiełku, potem piknik rodzinny;